skW Święto Trzech Króli spotkaliśmy się na wyjątkowej degustacji. Bohaterem wieczoru miało być piwo, które wywołało najwięcej emocji w końcówce roku 2016, a którego nie miałem okazji do tej pory spróbować. Buba Extreme czyli wymrażany quadrupel od SzałPiwu! W odpowiedzi na mój apel, Marcin Kwil z Samych Kraftów zaproponował przeprowadzenie wideodegustacji z czterema chętnymi. Stawili się: Dawid, Majk, Kuba oraz Filip. Mieliśmy zatem spróbować wszystkich trzech wersji tego mocarza (16% alkoholu, około 32 stopnie Ballinga). Na tapecie wylądowały po kolei wersje leżakowane w beczce po koniaku, po whisky, w końcu po calvadosie. Ale to nie wszystko. Bowiem Majk sprawił niespodziankę i przyniósł odleżakowaną rok Fest Bubę, będącą piwem bazowym do Buby Extreme.

Zobaczcie i posłuchajcie naszych wrażeń z degustacji tych wyjątkowych piw! Czy byliśmy w stanie wyłonić faworyta czy też każde z nich oferowało coś unikalnego? Zapraszam!

 

4 Comments »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.