Otwórz swój własny browar w 8 krokach z

Firmą ADMAR INSTALACJE BROWARNICZE

Firma ADMAR INSTALACJE BROWARNICZE zajmuje się kompleksowym tworzeniem browarów. Od pomysłu, przez projekt, wykonanie, pomoc w zdobyciu niezbędnych dokumentów i pozwoleń, aż po instruktaż przy pierwszych warkach.

Stworzymy browar na miarę Twoich oczekiwań i potrzeb, skrojony indywidualnie pod Twoje możliwości i plany. Nie zostawimy Cię z piwem, które uwarzysz – będziemy serwisować sprzęt, pomożemy w zaopatrzeniu w surowce, a także zadbamy o promocję Twojego Browaru i zbudujemy jego markę.

Podzielimy się wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez lata w naszym browarze.

Nasz browar – Browar ReCraft – warzy piwa doceniane przez konsumentów i ekspertów. Zdobywamy zaufanie klientów jakością naszych piw i pionierskimi eksperymentami piwowarskimi.

Mamy szerokie doświadczenia w tworzeniu konstrukcji ze stali: przez ponad 30 lat od branży rekreacyjnej po instalacje browarnicze ze stali nierdzewnej w ostatnich latach. Jesteśmy wieloletnim, wiarygodnym partnerem biznesowym. Pomagamy w rozbudowie, unowocześnianiu i zmianach technologii w już istniejących browarach – rzemieślniczych i restauracyjnych.

Sprawdź nas i zapytaj o to co Cię interesuje!

Kontakt:
Izabela Maruszewska
+48 509 190 333
+48 32 770 13 90
http://www.instalacjebrowarnicze.pl
maruszewskaizabela@gmail.com