Kraftwerk_GrochowMiło było znów zobaczyć wypełniony po brzegi warszawski wielokran. Nie ma się co oszukiwać – okres wakacyjny plus całkiem już spore zagęszczenie takich przybytków po lewej stronie Wisły powodują umiarkowane zapełnienie nawet podczas weekendowych eventów. Jednak prawobrzeżna Stacja Grochów na frekwencję narzekać nie mogła. Powody? Lokal w okolicy właściwie nie ma konkurencji jeśli chodzi o craft. To raz. Dwa to oferta kulinarna poszerzająca grono klienteli. Tu wypada wspomnieć o już naprawionej wentylacji – pod względem sprawnego wyciągu oparów z kuchni nie mam już zastrzeżeń. No i w końcu powód naszej wizyty, a mianowicie przyjazd chłopaków z Kraftwerka i premiera piwa Browning (która to już z kolei) z ich „wystrzałowej serii”. Dalej nie ma się już co rozwodzić i warto po prostu obejrzeć wideo 😉

2 Comments »

  1. Wieśniaki w najgorszym wydaniu. W myśl zasady, że człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy. Walą w rurę do oporu i gdyby to jeszcze były krafty… gdzież by tam! Ordynarną wódę walą spod stołu na festiwalach.
    A jakość piw – koszmarna, przynajmniej ostatnio. Kanalizacja i kiszona kapusta. Coraz gorszą jakoś starają się nadrabiać lansem choć też dość nieudolnie, klepiąc hostessy po tyłkach. Szkoda Marka, bo jako jedyny wydaje się normalny i kiedyś robił świetne piwa.
    Ogólnie zachowanie – żal, w szczególności do płci przeciwnej. Dziwię się, że chyba wszyscy są jeszcze żonaci. A jakbyście widzieli tego kurdupla w kapeluszu na BGM – buty z ćwiekami i zdewastowany mundur górniczy. Jak się nie umie robić piwa, to może robienie z siebie pajaca pomoże.
    Na ich nieszczęście byłem świadkiem jak wytaczali się z klubu GoGo na Mariackiej i NIGDY, absolutnie nigdy nie kupię niczego, co wyprodukowali. Zresztą i tak ich piwa nie nadają się do picia, więc żadne to poświęcenie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.